סגור חלון

אישור
HamburgerButton
דברו איתנו 8109 *
מבזקים
דף הבית > מבזקים
גיליון 1218 - 19/03/2020
כל מס

''חדשות המס'' - מבית חשבים

 

כל מס 16.3 כל מס

 
מאמרי מומחים
 
תקופת המשבר בשל נגיף הקורונה – בהיבט הביטוח הלאומי

רו"ח אורנה צח פרסמה מאמר מסכם נכון למועד כתיבת שורות אלה המרכז נושאים עיקריים הנוגעים בנגיף הקורונה והשפעתם על כל הקשור בביטוח לאומי. לפני שימוש במידע יש להתעדכן באתר האינטרנט של משרדי הממשלה והביטוח הלאומי. המידע במאמר נועד להסב את תשומת הלב לאמור בו ואינו מהווה ייעוץ או חוות דעת.

למאמר מאת אורנה צח-גלרט, רו"ח - לחץ כאן
 
 
חוזרים
 
מסכמים שנה ראשונה של אכיפת החוק לצמצום השימוש במזומן: כ-84% ממלאים אחר הוראות החוק

עם סיום שנת האכיפה הראשונה של החוק לצמצום השימוש במזומן עולה כי מרבית הציבור (כ-84%) מציית לחוק החדש, שנכנס לתוקפו ב-1.1.2019.

לחוזר רשות המסים - לחץ כאן
 
לידיעת ציבור הנישומים: פתיחת המערכת לשידור דוחות שנתיים של חברות לשנת המס 2019

רשות המסים מודיעה כי ב-17/3/2020 נפתחה המערכת באינטרנט לשידור דוחות של חברות לשנת המס 2019.

לחוזר רשות המסים - לחץ כאן
 
אורכות למלכ"רים לחברות לתועלת ציבור

וועדת הקשר עם רשות התאגידים ולשכת רואי חשבון פרסמו הנחיות מעודכנות במסגרת ההתמודדות הלאומית עם נגיף הקורונה, מאת יחידת רשם העמותות ורשם ההקדשות ברשות התאגידים, ביניהן אורכות להגשת דיווחים:מועד הדיווח השנתי לשנת 2019, בהתאם להוראות חוק העמותות וחוק החברות, ידחה בחודש, ליום 31 ביולי 2020. הרשם יבחן את הצורך בארכה נוספת, בהתאם להתפתחויות במשק. מועד הגשת דיווחים שנתיים לשנת 2019, על ידי עמותות אשר קיבלו אישור ניהול תקין לשנת 2021, במסגרת מדיניות "ניהול תקין לשנתיים", ידחה בחודש ליום 31 ביולי 2020, או עד למועד הארכה השלישית, בהתאם להסדר הארכות שיקבע עם לשכת רואי החשבון.

לחוזר לשכת רואי חשבון - לחץ כאן
 
הנדון: הארכת תוקף אישורי ניכוי מס במקור

רשות המסים בישראל פרסמה את הודעתה של רו"ח פזית קליימן לפיה כחלק מההיערכות למאבק בנגיף הקורונה, הוחלט להאריך את תוקפם של האישורים על ניכוי מס במקור מיום 31.3.2020 עד ליום 30.4.2020.

לחוזר רשות המסים - לחץ כאן
 
ארכה גורפת לתעודות רישום לתוכנות לניהול מערכת חשבונות ממוחשבת

לידיעתכם, כחלק מההיערכות בשל נגף הקורונה הוחלט ברשות המסים להעניק ארכה גורפת לתעודות רישום לתוכנות לניהול מערכת חשבונות ממוחשבת שתוקפם פג בתקופה שמתחילה ביום 1.3.2020 ומסתיימת ביום 30.6.2020.

לחוזר רשות המסים - לחץ כאן
 
הטבות מעסיק הניתנות לעובד במהלך שהותו של העובד בחל"ת

מסמך המשקף הסכמות בין המוסד לביטוח לאומי לבין נשיאות הארגונים העסקיים אשר החתום מטה, היה שותף מלא לגיבושו, ואשר נותן מענה לשאלותיכם. עובדים אשר יושאר בידיהם בתקופת חל"ת רכב חברה ויוסכם בינם לבין מעסיקם על המשך הפרשות לקופות הגמל, לא יפגעו בקבלת זכויות מהמוסד לביטוח לאומי. נמשיך לעדכנכם בהתפתחויות ככל שתהיינה.

לחוזר ביטוח לאומי - לחץ כאן
 
 
  להיות מעודכן כל הזמן! להדרכות נוספות לחץ כאן
 
קורס מאקרו (V.B.A ל- Excel) - לכלכלנים ואנשי כספים
מנהלי כספים ואנשי כלכלה בארגון מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מידי עסוקים במשך שעות בהכנת דוחות כספיים. לרוב מבנה הדוחות חוזר על עצמו, ורק הנתונים משתנים.
 
השתלמות שע"מ בפשטות - 3 מפגשים ב-ZOOM!
השתלמות שע"מ פרקטית למייצגים מיועדת עבור קהל המייצגים המעוניינים ללמוד ולהרחיב את הידע לשימוש יעיל ופרקטי במערכת שע"מ, לקיצור זמני העבודה והבנת השאילתות השונות לעומקן. ההשתלמות מיועדת לרואי חשבון, יועצי מס וכל העוסקים במערכת שע"מ.
 
קורס דיני עבודה - פרונטלי או בזום
זו השנה החמישית בה אנו מעבירים קורס רחב ומקיף הנוגע לכל הסוגיות המעסיקות את המעסיקים ביומיום, במטרה לתת ידע וכלים להתמודדות בשטח. הקורס מיועד לכם, העוסקים בדיני עבודה בארגון - מנהלי כספים, חשבי שכר, מנהלי משאבי אנוש, בעלי עסקים, מנהלים ובעלי תפקידים בכירים, הנדרשים לידע מעמיק בתחום, בעבודתכם היומיומית. תינתן התייחסות לעבודה מהבית (בהתאם למגבלות הקורונה)
 
Excel Basic
תוכנת ה-Excel מצטיירת כתוכנה מורכבת. הסדנה המוצעת כאן, מלמדת עד כמה, בעצם, זוהי תוכנה פשוטה לשימוש. התוכנת מאפשרת לקחת נתונים ולארגן אותם, למיין, לסנן, לחשב, לנתח, להפיק דו"חות ומאזנים, וליצור מהם תרשימים.
 
קורס מנהלי כספים
קורס מקצועי של 6 מפגשים המוקדש כולו למנהלי כספים. מיטב אנשי מקצוע ומומחים בתחום הכספים מרכזים עבורכם את הנושאים הכי חשובים וחמים בתחום הכספים, המיסוי, משפטים וניהול.
 
EXCEL מתקדם - בZOOM
הכרת השימוש ב Excel ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. Excel מסוגל לבצע ניתוחים על נתונים מקומיים ועל נתונים מיובאים ואף מקושרים.
 
הביטוח הפנסיוני - ההלכה והמעשה
קורס מיוחד בנושא ביטוח פנסיוני אשר יעשה לך סדר ויספק עבורך כלים מקצועיים להתנהלות נכונה ובטוחה בעקבות השינויים הרבים שחלים בעולם הפנסיוני.
 
סדנת להמריא עם אקסל
חברת מיקרוסופט שידרגה את גרסאות האקסל השונות, הוסיפה כלים חדשים ושיכללה את הישנים ובגרסאות 2016 ו- 2019, האקסל הפך לכלי עוצמתי יותר. אספנו עבורכם את הנושאים בהם חזרו שאלות במהלך קורסי האקסל השונים, הוספנו את הכלים החדשים.
 
 
 
סגור חלון
 מכר פיננסי חודש חינם + מתנה לבחירה
לקבלת מנוי התנסות עכשיו!
הודעה אישית